LIGA 8: Ruso debitovao pobjedom.

Novi trener Igokee Partizan Darko Ruso debitova pobjedom. Njegov tim je na domaćem terenu u meču petog kola "Lige 8" BIH savladao Leotar 71:54

LIGA 8: Ruso debitovao pobjedom. Izvor: MONDO

Igokea Partizan je do četvrtog ovosezonskog trijumfa u petom kolu "Lige 8" došla boljom igrom o posljednjoj četvrtini, koji su dobili 22:11. Tada je presudio veći izbor igrača domaće ekipe, odnosno umor gostiju koji su se do početka posljednje dionice sjajno držali.

Pred posljednjih 10 minuta meča rezultat je bio 49:43 za Igokeu. U pobjedničkom timu prvo ime Vladimir Vuksanović sa 22 poena, a prvi do njega Terel Kestl sa 11.

Kod gostiju Marković 19, Aleksić 14 pogodaka.

U ostalim mečevima ovog kola, koji su odigrani u subotu Široki je slavio u gostima kod Zrinjskog 86:75, a Sloboda Dita je takođe u gostima bila bolja od Hercegovca 99:67.

U meču koji je odigran u petak Borac je Banjaluci iznednadio Bosnu pobjedom 86:84, tako da poslije petog kola nema poraženih timova. (MONDO)