• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Jovanović: Mnogo bolja igra nego na Pecari

Trener Igokee Vlade Jovanović zadovoljan poslije pobjede nad Širokim 76:50. Ivan Velić rekao da je Široki totalno druga ekipa na strani.

Poslije dve utakmice finalne serije plej-ofa za košarkaše: Široki – Igokea 1:1.

Široki je dobio prvu utakmicu 75:61, da bi se Igokea večeras revanširala još ubjedljivijim trijumfom 76:50, što je obradovalo trenera Aleksandrovčana Vladu Jovanovića.

"Uložili smo mnogo više energije i truda nego na prvoj utakmici. Odigrali smo mnogo kvalitetnije. Povratkom Kneževića u ekipi dobili smo još jednog igrača zaštićenog godišta u rotaciji, što se pokazali dobrim. Zadovoljan sam što je Široki dao smao 60 pone. Nadam se da ćemo ovako igrati i u nastavku serije", rekao je Jovanović.

Za razliku od njega trener Širokog Ivan Velić nije imao razloga za zadovoljstvo.

"Odigrali smo zaista lošu utakmicu. Tteško je dobiti Igokeu četiri puta zaredom, oni su stvarno kvalitetna ekipa koja ima više igrača u rotaciji od nas to se pokazalo i večeras. Mi nismo ista ekipa kući i na strani. Nadam se da ćemo u subotu bolje se pokazati na našem terenu i doći do pobjede", rekao je Velić.

(MONDO, Foto: MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC