• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Vujošević: Velika doza ljubavi...

Šef stručnog štaba košarkaša Partizana posebno se zahvalio publici koja je po kijametu došla da podrži tim protiv Borca iz Čačka.

Partizan je pred oko 500 gledalaca u beogradskom Pioniru pobijedio Borac iz Čačka 85:59, u 9. kolu Superlige Srbije.

Trener crno-bijelih Duško Vujošević posebno se zahvalio publici, rekavši da je "potrebna velika doza ljubavi da se dođe po ovom kijametu".

Prikazanim na terenu od strane njegovih pulena može da bude zadovoljan.

"Podijelili smo minutažu. Zadovoljan sam pristupom igrača koje treniram. Bilo je poteza vrijednih dolaska. Osvojili smo još dva boda. Momci su pokazali predanost i dokazali da profesionalizam nema veze s parama koje ne primaju", rekao je Vujošević novinarima u Hali Pionir.

Bogdan Bogdanović nastupio je na ovom meču sa bandažom na ruci, a Vujošević je rekao da je to preventivno i dodao da "ne bi igrao da je bilo šta ozbiljnije".

Vujošević se pohvalno izrazio o Čačanima i dodao da je to dobra ekipa, koja u teškim uslovima održava košarku u tom gradu s velikom tradicijom.

Trener Borca Raško Bojić kazao je da njegov tim nije imao snage da se suprotstavi šampionu Srbije.

"Bilo je teško da se odgovori na agresivnu i čvrstu odbranu Partizana. Oni su podigli formu, imali su 20 skokova više od nas. Mi ćemo se koncentrisati na utakmicu koja slijedi i one s klubovima iz lige Srbije, kao i one u Čačku. Stalo nam je da zbog naših navijača imamo što bolji skor, a svaka pobjeda za nas je kapitalna", kazao je Bojić.

(MONDO/Beta, foto:  FoNet/Aleksandar Koković)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC