• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

I Kuzmić napustio Golden Stejt

Izvor mondo.rs

Nakon Nemanje Nedovića još jedan srpski igrač otišao je iz ekipe Voriorsa.

Ognjen Kuzmić, koji je bio na širem spisku Srbije za Svetsko prvenstvo u Španiji, krenuo je stopama Nemanje Nedovića.

Golden Stejt Voriorsi poslali su ga u razvojnu ligu (NBDL), u ekipu Santa Kruz.

Kuzmić ove sezone nije uspeo da se izborio za mesto u timu, proveo je na parketu samo četiri minuta bez postignutog koša, pa je takav epilog bio očekivan.

Kuzmić je i prošle sezone bio član Santa Kruza, filijale Golden Stejta u NBDL ligi, i za taj tim nastupao je sa velikim uspehom.

Golden Stejt je izabrao Ognjena Kuzmića 2012. godine kao 52. pika na draftu. Momak iz Doboja  je pre toga igrao za Borac, Čelik iz Zenice, ekipe Korihait i Lapuan u Finskoj, kao i za špansku Unikahu.

Ekipu Voriorsa uz Kuzmića napustio je i Džastin Holidej, a pre njih dvojice otišao je i srpski reprezentativac Nemanja Nedović, koji je potpisao ugovor sa Valensijom.

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC