Pobesneli Vujošević! (VIDEO)

Trener Partizana isključen zbog burnog protesta u 28. minutu meča protiv Mege Leks.

Pobesneli Vujošević! (VIDEO) Izvor: MN PRESS

Izvor: MN PRESS Duško Vujošević odavno nije ušao u sukob sa sudijama, kao na utakmici 11. kola ABA lige Partizan - Mega Leks u Pioniru.

Nikoli Milutinovu dosuđen je faul pri "ali-up" polaganju Marka Kešelja u 28. minutu, a trener crno-belih toliko se iznervirao, da su mu sudije dodelile jednu, pa drugu tehničku grešku.

To je automatski značilo da Vujošević mora da napusti klupu, pri čemu se on nije mirio sa takvom odlukom Ilije Beloševića, Radomira Vojinovića i Zdravka Rutešića, pa je sportski direktor Dragan Todorić morao dobro da se potrudi da bi ga sprečio da uđe u teren i nastavi obračun sa arbitrima.

Partizan je uoči incidenta vodio 57:49, a već na kraju treće četvrtine Mega je izjednačila na 59:59, čime je najavila neizvesnu završnicu.

Do tada je sve išlo na Partizanovu "vodenicu"...