"Pivari" nemoćni u Aleksandrovcu

Borac Nektar poražen je od Igokee 81:55 (20:9, 11:15, 28:13, 22:18) u pripremnoj utakmici u Aleksandrovcu.

"Pivari" nemoćni u Aleksandrovcu Izvor: MONDO

Od samog početka "igosi" su nametnuli žestok ritam i nakon prve četvrtine stekli "plus 11" (20:9), a prednost su održali do kraja poluvremena iako su gosti iz Banjaluke popravili utisak (31:24).

U nastavku utakmice domaćini su pokazali svu snagu. Predvođeni Mladenom Pantićem i Žarkom Rakočevićem, Aleksandrovčani nekoliko minuta prije kraja meča dolaze do "+32" (77:45), a sve što su "pivari" uspjeli da urade jeste da malo smanje prednost.

Kod Igokee najefikasniji bio je Mladen Pantić sa 18 poena, dok je Žarko Rakočević postigao 16. U Borac Nektaru bolji od ostalih bio je Nemanja Vranješ sa 15 koševa.

Naredni kontrolni meč Borac Nektar igra u petak protiv Širokog u dvorani "Borik".

IGOKEA - BORAC NEKTAR 81:55 (20:9, 11:15, 28:13, 22:18)

dvorana: "Nenad Baštinac", gledalaca: 100, sudije: Ćazić, Vranjković, Skenderija

IGOKEA: Mirković 3, Đerasimović 8, Dozet 2, Đurković 5, Đurica 4, Miletić, Rakočević 16, Vučenović, Vitkovac 12, Korać 2, Heris 11, Jovičić, Pantić 18. Trener: Slobodan Klipa