Lukajić: Bili smo stegnuti, ali smo pokazali karakter

"Stalno smo se vraćali u igru, čak i kada su svi mislili da smo već izgubili. Pokazali smo da imamo karakter", kazao je trener Vrščana.

Lukajić: Bili smo stegnuti, ali smo pokazali karakter Izvor: MONDO

Trener Hemofarma Željko Lukajić  rekao je da je njegova ekipa "pokazala da ima karakter" večerašnjom
pobjedom u gostima nad Bešiktašom u Istanbulu, kao i da je tim sve vrijeme bio stegnut.

"Cijelu utakmicu smo odigrali stegnuti, u paklenoj atmosferi. Nismo mogli da 'otvorimo' našu irgu, a u prvom poluvremenu smo imali katastrofalan šut... Drugo poluvrijeme smo odigrali potpuno drugačije,
jer smo imali želju da se vratimo u igru", rekao je Lukajić.

Hemofarm je pet minuta prije kraja gubio sa 17 poena razlike, ali je serijom trojki preokrenuo i pobijedio sa 94:91.

POGLEDAJTE FOTO-GALERIJU!

"Opustili smo ruku, nismo više bili u grču, napad je tekao po našim principima i to smo jako dobro iskoristili. Stalno smo se vraćali u igru, čak i kada su svi mislili da smo već izgubili. Pokazali smo da
imamo karakter, vezali te trojke i došli do velike pobjede", kazao je trener Vrščana.

Bešiktaš je imao dva šuta za produžetak, ali je promašio.

"I to se dešava. Iz neiskustva smo pustili protivnika da dva puta šutira za produžetak umjesto da pravimo faul, ali smo imali mnogo sreće. Pametan se uči na greškama, a najbolje je kada se uči na
tudjim", prenio je sajt Hemofarma riječi svog trenera. (Beta)