• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

F1: Sezona startuje minutom ćutanja

Učesnici ovogodišnjeg šampionata Formule 1 odaće poštu nastradalima u prirodnim nepogodama ove godine uoči prve trke u Australiji.

Učesnici prve ovogodišnje trke Formule 1, koja će u nedjelju startovati u Melburnu, odaće minutom ćutanja poštu žrtvama prirodnih katastrofa koje su proteklih mjeseci zadesile Japan, Novi Zeland i Australiju.

Katastrofalni zemljotres i cunami koji su 11. marta pogodili Japan, odnijeli su više od 10.000 života, a 17.500 se vodi kao nestalo.

Žrtvama u Japanu na prvom treningu u Melburnu odao je poštu sedmostruki pobjednik Formule 1 Nijemac Mihael Šumaher, na čijoj kacigi je bila istaknuta zastava Japana.

Takođe, na oba Ferarijeva bolida bila je istaknuta japanska zastava, kao i riječi podrške "Molimo se za Japan".

"Željeli smo da pokažemo da smo u ovim teškim trenucima uz japanski narod", rekao je Fernando Alonso.

Prije katastrofe koja je zadesila Japan, zemljiotres u Novom Zelandu 22. februara odnio je 166 života, a u poplavama u australijskoj državi Kvinslend život je izgubilo 35 ljudi, a uništeno je 30.000 kuća.

(Tanjug, foto: Guliver/Getty images)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC