Regionalna rukometna SEHA liga i dalje će imati 12 klubova. Mesto Partizana, koji je odustao od takmičenja, popuniće šabačka Metaloplastika.
Na sastanku rukovodstva SEHA lige danas je potvrdjeno da su učesnici tri kluba iz Bosne i Hercegovine, po dva iz Hrvatske, Srbije, Crne Gore i Makedonije i jedan klub iz Slovačke.
To su Bosna Sarajevo, Borac Banjaluka, Izvidjač Ljubuški, Zagreb, Nekse Našice, Crvena zvezda, Metaloplastika, Sutjeska Nikšić, Lovćen Cetinje, Metalurg Skoplje, Vardar Skoplje i Tatran Prešov.
(Tanjug)