• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Selektor Norveške: Srpkinje, bravo!

Norveške rukometašice predvođene selektorom Torirom Hergeirsonom priznale da je Srbija bila bolja i zasluženo prošla u polufinale Svjetskog prvenstva.

Aktuelne olimpijske šampionke položile su oružje pred ekipom Srbije u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva. Norvežanke su poražene rezultatom 28:25, čime su i zvanično predale svjetsku krunu.

"Bilo je uživanje igrati ovakvu utakmicu. Publika im je dala krila, sve je bilo fer. Nažalost, nismo pobijedili, iako smo počeli dobro. Protivnice su se vratile i bile su bolje od nas", rekla je Karolin Breivang poslije meča.

Ona je posebno istakla publiku u Areni, koja je pomogla srpskom timu.

"Ne igramo često pred ovoliko ljudi. Publika je bila baš bučna, dala je ekipi krila. Igrala sam u sličnoj atmosferi u svom klubu, ali tu nema ovoliko navijača".

Selektor Norveške Torir Hergeirson sportski je priznao poraz i poželio Srbiji sve najbolje u polufinalu protiv Poljske.

"Srbija je igrala dobro 60 minuta, a posljednjih 15 posebno. Bila je jača od nas kao tim. Dali smo sve od sebe, ali ovog puta nismo uspjeli. Želim im sve najbolje u polufinalu. To je jedan interesantan tim", rekao je Hergeirson, čiji je tim prvi put od 2005. godine propustiti polufinale nekog velikog takmičenja.

(MONDO, Foto: Beta/AP/Marko Drobnjaković)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC