Tri banke! Nek' je sa srećom!

Viktor Troicki danas puni 30 godina. Srećan rođendan, Viktore!

Viktor Troicki napunio 30 godina Izvor: MN PRESS

Drugi reket Srbije Viktor Troicki danas slavi 30. rođendan.

Ova godina odlično mu je krenula. Osvojio je već titulu na turniru u Sidneju, a u Sofiji pre nekoliko dana bio je na korak od drugog trofeja, ali je u finalu poražen od Španca Roberta Bautiste Ahuta.

Troicki je već godinama zapažena pojava na ATP turu. Neretko igra teške i naporne mečeve, ali je poznat i po tome da gubi živce i upada u raspravu sa sudijama.

Viktor svađa
rasprava dva

Osim u tenisu uživa i u drugim sportovima, a rado je viđen gost na košarkaškim utakmicama. Kadgod ima priliku odlazi u Pionir na mečeve Partizana i strastveno dobri igrače sa tribina.

viktor

Troicki je profesionalac već 13 godina, za to vreme ostvario je mnogo važnih pobeda u Dejvis kup reprezentaciji Srbije, sa kojom je osvojio i "salataru" 2010.

Trenutno zauzima 22. mesto na listi najboljih tenisera sveta. Ima osvojene tri ATP titule, a mi mu želimo da ih osvoji još mnogo, kao i da popravi najbolji plasman u karijeri - 12. mesto koje je zauzimao u junu 2011. godine.

MONDO čestita Viktoru rođendan, uz prikladnu numeru "Život počinje u tridesetoj"