RUKOMET (LŠ): Novi poraz "studenata"

Rukometaši Bosne poraženi su od Kilcea u Poljskoj (34:30) u okviru 4. kola B grupe Lige šampiona i ostali na posljednjem mjestu na tabeli.

RUKOMET (LŠ): Novi poraz "studenata" Izvor: MONDO

Većim dijelom meča, sarajevski "studenti" su bili u igri za pobjedu, ali su neobjašnjivo popustili u samom finišu što jsu igrača trenera Bogdana Venta iskoristili i meč okončali sa četiri gola u "plusu".

Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 15:15, a Bosna je odlično ušla u nastavak meča, čak su izabranici Irfana Smajlagića u nekoliko navrata stekli po dva gola prednosti. Pet minuta prije kraja, poljski tim prelazi u vođstvo, koje nije ispuštao do samog kraja.

Golove za šampiona BiH postigli su Banić 9, Doborac 7, Međić 6, Melić i Kapisoda po 3, te Bozoljac i Veselinov po 1. Uvodić je skupio 9 (3 sedmerca), a Grahovac 3 odbrane.

Tabela: Rajn Neker Loven 6, Kilce 5, Vešprem (-1) 4, Šamberi 3, Gorenje (-1) 2, Bosna 2.