SEHA: Remi za oproštaj

Remijem protiv Neksea iz Našica 27:27, rukometaši Borac m:tela završili su sezonu u regionalnoj SEHA ligi.

Remi, koji je donekle popravio utisak, nakon poraza od Vojvodine u prošlom kolu u Boriku, koji je dobro „uzdrmao“ šampiona Bosna i Hercegovine.

Na kraju Borac je ove sezone u SEHA ligi ostvario tri pobjede, dva remija i 13 poraza, što je dovoljno za osmo mjesto, od 10 ekipa, koliko se takmiči u regionalnom takmičenju.

Kad se podvuče crta na kraju lige čini se da Borac m:tel, nije napravio neki iskorak u odnosu na prošlu sezonu.

Što se tiče utamice protiv Neksea, Banjalučani, koji su vodili veći dio meča, na kraju su morali „juriti“ remi.

Domaća ekipa je u 43. minutu vodila 23:20, a u narednih 13 munuta postigli su samo tri gola, tako da su igrači Neksea preokrenuli rezultat i na četiri minuta do kraja su poveli 27:25. Ipak Stefan Janković je sa dva gola uspio obezbijediti remi .

U domaćoj ekipi Janković najefikasniji sa 10 golova, dok je Trivundža postigao šest.

U ekipi Neksea, koja sezonu završava sa osam pobjeda i devet poraza, 10 golova postigao je Vedran Zrnić .

BORAC m:tel 27 (14)

NEXE 27 (12)

BORAC m:tel: Efendić, Janković 10, Vujović, Ivanišević (10 odbrana), Mikić, Nježić, Obradović, Stanković 3, Trivundža 6, Ćelić 1, Dumenčić, Ćeranić 3, Nikolić 3, Smojver, Milošević, Šekarić 1. Trener: Boris Dvoršek.

NEXE: Lelić (6 odbrana), Gadža, Eter 3, Crnić, Mrđenović, Zrnić 10, Juzbašić (3 odbrane), Sršen 2, Jurjević 3, Sokolić 1, Nuić, Sakić 2, Halilković 1, Vegar 2, Nenadić 2, Herceg 1. Trener: Zdenko Kordi.