RUKOMET: Zvezda "ispustila" favorita

Rukometaši Crvene zvezde odigrali su neriješeno - 30:30 - sa španskom ekipom Naturhaus La Rioha, u prvom meču trećeg kola Kupa EHF.

RUKOMET: Zvezda "ispustila" favorita  Izvor: MONDO

Crveno-bijeli su se pred punim tribinama dvorane Šumice hrabro nosili sa predstavnikom "strašne" ASOBAL lige.

Izabranici Igora Butulije bili su na pragu pobjede, ali su na kraju ostvarili rezultat koji im ne ostavlja mnogo nade uoči revanša, 22. novembra u Logronju.

Dragoljub Perović bio je najefikasniji na terenu sa osam pogodaka, dok je Aleksandar Tjumencev dao jedan manje za Naturhaus.

Zvezda se tokom čitavog drugog poluvremena nalazila u vođstvu sa jednim ili dva gola razlike, a "uprskao" je minut prije kraja Milan Rašić, koji je nesmotreno zarađenim isključenjem omogućio gostima da izjednače rezultat.

Nemanja Cvetinović, koji je nešto ranije promašio sedmerac, nije uspio da poentira sa igračem manje, a Španci su na drugoj strani postigli pogodak za pobjedu, ali su bugarski arbitri procijenili da se to dogodilo po isteku 60. minuta.

Partizan je u istom takmičenju u subotu savladao danski Svendborg (28:24), pa u ovom trenutku ima realnije izglede od "vječitog rivala" da se plasira u osminu finala.