• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Lažni fanovi teže povredili svetskog prvaka

Izvor mondo.rs

Šampion sveta u trci na 800 metara Pjer Ambroas Bos pretrpeo je višestruke prelome kostiju lica nakon napada osoba koje su mu prvo zatražile autogram

Pjer Ambroas Bos nedavno je na Svetskom prvenstvu u Londonu zasijao u punom sjaju. On je osvojio zlatnu medalju u trci na 800 metara, koju je obeležio sjajan finiš vižljastog momka iz Nanta.

Mladi Francuz nije mnogo uživao u sreći nakon trijumfa, jer je pretučen u domovini, zbog čega mora da završi sezonu.

Bos je objavio na svom Facebooku da je prošle subote bio žrtva brutalnog napada tri osobe. On je rekao da su posledice toga višestruki prelomi kostiju lica koje je zadobio, pauza koju mora da napravi i neizreciva moralna šteta koju je pretrpeo.

Francuski atletičar rekao je i da je istraga u toku, kao i da zbog ozbiljnih povreda mora da završi ranije sezonu.

"Oduvek sam voleo ljude, ali od danas volim tri osobe manje", napisao je Pjer Ambroas Bos.

Francuski mediji preneli su da je svetski prvak u trci na 800 metara napadnut tokom odmora, nakon što su mu tri osobe najpre zatražile autogram, koji im je dao, a onda počele da ga žestoko guraju, zbog čega je zaradio teže povrede.

Oni su pobegli sa lica mesta nakon što je šampion ostao na podu okrvavljen.

Tagovi

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC