PRIPREME: Četiri "laka komada" Želje (VIDEO)

Fudbaleri sarajevskog Željezničara su u četvrtak savladali Brotnjo rezultatom 4:0 na prvoj pripremnoj utakmici pred nastavak sezone u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

Ekipu iz Čitluka najprije je u trećem minutu "otvorio" Brazilac Tijago sjajnim volej udarcem, da bi u 30. minutu Semir Bekrić na asistenciju Mirka Kramarića povisio na 2:0.

Do odlaska na odmor u poluvremenu, Željezničar je stigao i do trećeg pogotka nakon što je u kaznenom prostoru oboren Kerim Memija a jedanaesterac realizovao povratnik u plavi tim - Semir Bekrić.

Za konačnih 4:0 postarao se Emir Hodžurda u 69. minutu utakmice.

U prvom dijelu za Želju su igrali Antolović, Stevanović, Bogičević, Kosorić, Kramarić, Zolotić, Hadžiahmetović, Bekrić, Lendrić, Tiago i Memija, dok su u drugom poluvremenu nastupili Kjosevski (Ćeman), E. Sadiković, Osmanković, Mailson, Hodžurda, Hiroš (Žerić), Hasanović (Mujagić), Djermanović, Beganović, Halvadžić i Blagojević.

Pogledajte golove sa utakmice i izjavu trenera plavih sa "grbavice" Edisa Mulalića.