"Petarda" Borca, novi "het-trik" Kunića

Fudbaleri banjalučkog Borca u subotu su deklasirali Slobodu iz Mrkonjić Grada (5:1) u trećoj pripremnoj utakmici za nastavak sezone u Prvoj ligi Republike Srpske.

Borac - Sloboda Mrkonjić Grad 5:1 Izvor: MONDO/Vedran Ševčuk

Kao i u dvoboju sa Slobodom iz Novog Grada (7:0) odigranom prošle subote na pomoćnom terenu Gradskog stadiona ponovo je strijelac tri pogotka za crveno-plave bio Petar Kunić.

Svoj prvi gol na utakmici Kunić je postigao u 10. minutu, da bi izjednačenje gostima u 28. minutu donio Dejan Zarić. Samo tri minuta kasnije Kunić je vratio prednost na Borčevu stranu, a u 70. minutu je kompletirao "het-trik".

Devet minuta kasnije sa bijele tačke je prednost povisio Predrag Zekanović, a konačan rezultat, u posljednjem minutu, postavio je Gedeon Guzina.

Narednu kontrolnu utakmicu Borac bi trebalo da odigra protiv Zvijezde iz Gradačca.