• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Đoković: Agasi?

Izvor mondo.rs

Na prvom susretu Novaka Đokovića s novinarima u Madridu bilo je, naravno, govora pre svega o tome da li je tačno da će ga trenirati slavni američki teniser.

"Andre Agasi biće trener Novaka Đokovića".

Prva prilika da novinari direktno pitaju našeg asa za ovaj trač, koji je sa naznakom "ekskluzivno" prošle nedelje objavio engleski "Telegraph", bila je u Madridu.

Na "press" konferenciji posle teško izvojevane pobede nad Nikolasom Almagrom u 2. kolu Mastersa u prestonici Španije, inače svom prvom nastupu s obzirom na to da je bio slobodan na startu, Đoković je upitan da potvrdi ili demantuje ovu bombastičnu vest ostao – nedorečen.

"Razumem da ljude zanima to i da se bave spekulacijama, da sastavljaju liste na osnovu onoga što sam rekao, da bi za mene bilo najbolje da to bude neko ko zna kroz šta prolazim, neko ko je osvajao gren slem titule. S obzirom da takvih šampiona nema mnogo u istoriji, nije problem ni navesti ta imena", rekao je hladnokrvno Novak.

Masters u Madridu igra se za nagradni fond od 5.439.350 evra. Đoković je na "Kaha mahiki" trijumfovao 2011. i 2016. godine.

"Ali, ne mogu da vam kažem više od onoga što sam rekao. Razmisliću s kim želim da budem u timu, za sad nemam nikoga".

Kako je sezona u punom jeku, a pritom ga očekuje i odbrana titule na Rolan Garosu, Đoković je dodao da je svestan da će odluku morati da donese brzo.

"Mislim da ću već do Rolan Garosa, ili odmah posle toga, imati trenera", izjavio je.

Otvoreno prvenstvo Francuske, koje je Đoković posle decenije neuspešnih pokušaja osvojio pre godinu dana, počinje 28. maja.

Tada je i započet njegov pad u formi, koji nije zaustavljen do danas i koji je, u međuvremenu, doveo do toga da se rastane prvo sa Borisom Bekerom, a onda i Marjanom Vajdom, koji su ga tri sezone trenirali skupa, odnosno naizmenično.

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC