Di Marijin "kopi-pejst" - Sveci ponovo pet razlike

Nova goleada Parižana. Ovaj put stradao Amijen...

Domaći navijači su se na "Parku prinčeva" u posljednje tri utakmice radovali čak ŠESNAEST puta.
Večeras je nakon šest golova Crvenoj zvezdi, pet Lionu, ekipa Tomasa Tuhela sa pet pogodaka u mreži kući ispratila Amijen.

I sve to bez Nejmara i kapitena Tijaga Silve.

PARI SEN ŽERMEN - AMIJEN 5:0 (2:0)
/Markinjoš 12, Rabio 42, Draksler 80, Mbape 82, Dijabi 87/

U odustvu Brazilca ulogu primarnog plejmejkera je dobio Anhel Di Marija i već u prvom poluvremenu sa dvije skoro identične asistencije za Markinjosa i Adrijena Rabioa riješio pitanje pobjednika.

Argentinac je prvi ključni pas koji je doveo do pogotka uputio u 12. minutu. Centaršut na prvu stativu je u gol skrenuo Markinjos...

...drugi ključni pas, skoro identičan Argentinac je uputio pola sata kasnije. Ovaj put najviši u skoku je bio Adrijen Rabio.

Amijen je podnošljivih dva gola zaostatka čuvao do posljednjih deset minuta meča kada su domaćini metu pogađali još tri puta, a strijelci su bili Julijan Draksler, Kilijan Mbape i Musa Dijabi.

Parižani su tako održali stopostotan učinak u prvenstvu Francuske, imaju 30 bodova iz deset utakmica i gol razliku 37:6 u njihovu korist.

Sljedeći, četvrti vezani meč kod kuće Pari Sen Žermen igra u srijedu od 21 čas protiv Napolija (prenos TV Arena Sport).