Partizan vrlo loš, poraz od Slovana iz Libereca (VIDEO)

U prvoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Antaliji, Partizan poražen od Slovana 0:1.

Partizan-Liberec-UZIVO-Pripreme-Antalija-2019 Izvor: MONDO/Vladimir Sukdolak

/od reportera MONDA iz Antalije/

Prva trening utakmica Partizana na pripremama u Turskoj i vrlo loš utisak koji su crno-beli ostavili.

Partizan - Slovan 0:1 (0:0).

Posle lošeg i nesadržajnog prvog poluvremena (samo jedna šansa i to slučajna za Partizan, kada se novajlija Dejan Georgijević našao u iznenadnoj prilici, ali je šutirao preko gola), dogodilo se još lošije drugo poluvreme u kojem su crno-beli primili gol posle kornera.

MUSA NIJE IMPRESIONIRAO TRENERA: MORA TO BOLJE

U tvrdoj utakmici, na momente gruboj i žustroj, ekipa iz Libereca je bila bolja i zaslužila je pobedu za taj jedan gol (strelac Andrej Lehocki). Svi najbitniji detalji utakmice mogli bi da stanu u samo jedan kadar - gol Slovana, jer to je jedino bitno što se dogodilo.

POGLEDAJTE GOL

Partizan - Slovan 0:1
Izvor: TV Partizan

S obzirom na to da je ovo prva utakmica na pripremama, malo opravdanje za Partizan bi moglo da bude to što su "noge još teške", kako to fudbaleri vole da kažu, ali da ne bude upućen nijedan šut ka golu protivnika, da se ne izgradi nijedna šansa...

Trener Partizana, Zoran Mirković, nije mogao da računa na Rikarda Gomeša, koga povreda muči od prvog dana i pitanje je koliko će još trajati oporavak. Golgeter sa Zelenortskih Ostrva do sada nije trenirao u Turskoj.

Inače, u poseti crno-belima je i nekadašnji vezista Marko Jevtović (fotografija koja prati tekst).

SASTAVI:

PARTIZAN (I poluvreme): Stojković - N. R. Miletić, Marković, Valijente, Šehović - Zdjelar, Kosović, Zakarić, Stevanović - Ndžai, Georgijević.

PARTIZAN (II poluvreme): Kljajić - Vulićević, Pavlović, Ostojić, N. G. Miletić (Urošević od 71. minuta), Šćekić, Smiljanić, Enake, Tošić, Đerlek - Nikolić.

SLOVAN: Ngujen, Mikula, Lehocki, Karafiat, Hibš, Breite, Oskar, Oršula, Nešicki, Pešek, Kozak.

Tokom utakmice ekipi Partizana se priključio Radivoj Bosić, doskorašnji omladinac Crvene zvezde, koji je prešao u redove "večitog rivala".