Ferguson: Brutalna krađa

Menadžer Mančester junajteda bio bijesan poslije 1:1 u Birmingemu i smatra da se neko "poigrao sudbinom" njegovog tima.

Ferguson: Brutalna krađa Izvor: MONDO

Temperament Aleksa Fergusona je svima poznat. Šta očekivati od takvog čovjeka poslije gubitka dva boda u posljednjim minutima utakmice i to poslije igranja rukom protivničkog igrača?!

Naravno, menadžer Mančester junajteda je kiptio od bijesa poslije 1:1 u Birmingemu. Izjednačenje domaćinu donio je Li Bojer u 89. minutu, čemu je prethodilo igranje rukom Nikole Žigića.

"Brutalno smo pokradeni", nije krio revlot Ferguson, koji je lideru Premijer lige već bio dodao tri boda.

"Igranje rukom je bilo očigledno, ne mogu da vjerujem da nije sankcionisano. Ovo je poigravanje tuđom sudbinom", nastavio je Škot.

Junajted je poveo golom Dmitrija Berbatova na isteku sata igre, ali mu to nije bilo dovoljno za pobjedu.

"Čestitam mojim igračima na borbi. Trebalo je da pobijedimo, ali smo prizemljeni na bolan način", zaključio je ljuti Ferguson.