Kejn "terorisao" odbranu Dinama: Zidan poslao vezistu na pozajmicu, on oduševio golom!

"Modri" nisu mogli ništa Kejnu, Žoze Murinjo juriša na još jedan evropski trofej!

Liga Evrope osmina finala 2020 2021 Totehnem Dinamo Zagreb 2 0 Izvor: Tanjug/AP Photo/Alastair Grant, Pool

Fudbaleri Totenhema pobijedili su na svom terenu zagrebački Dinamo sa 2:0, u prvom meču osmine finala Lige Evrope.

Golove za Totenhem postigao je Hari Kejn u koji je bio precizan u 25. i 70. minutu i tako je udaljio "modre" od prolaska dalje.

U istom terminu, Arsenal je u gostima pobijedio Olimpijakos sa 3:1. Strijelci za Arsenal bili su Martin Edegor u 34, Gabrijel u 79. i Mohamed Elneni u 85. minutu, dok je gol za Olimpijakos postigao Jusuf El Arabi u 58. minutu.

Pogotovo je bio spektakularan Edegorov gol, a on je još jedan mladi talenat Real Madrida koga je Zinedin Zidan poslao na pozajmicu.

Roma je na svom terenu ubjedljivo pobijedila Šahtjor sa 3:0. goloima Pelegrinija, El Šaravija i Đanluke Manćinija, te je tako došla na korak od plasmana u drugu rundu.

Granada je kao domaćin pobijedila Molde sa 2:0, a norveški tim je zbog crvenog kartona za Elingsena poslednjih 20 minuta igrao sa igračem manje.