Polufinale Kupa RS: Leotaru dosta šest minuta protiv Sloge, Krupa preokrenula protiv Kozare!

Odluka o putnicima u finale "pašće" 12. maja

kup rs 2020 2021 polufinale prve utakmice rezultati Izvor: MONDO/Bojan Jakovljević

Leotar i Krupa napravili su veliki korak ka plasmanu u finale Kupa Republike Srpske.

Trebinjci su na Policama, u prvom polufinalnom duelu, deklasirali dobojsku Slogu rezultatom 3:0, a sve pogotke postigli su u intervalu od 74. do 80. minuta.

Goste sa Luka "načeo" je Andrej Đurić, dok su drugi i treći gol bili djelo Nikole Medana.

Krupa je, sa druge strane, savladala Kozaru rezultatom 2:1, a za razliku od meča u Hercegovini, svi pogoci postignuti su u prvom poluvremenu.

Poveo je tim iz Gradiške u 13. minutu preko Srđana Eskića, da bi preokret Krupi omogućili Aleksandar Erak u 15. i Nemanja Vukmanović u 39. minutu.

Revanš utakmice u Doboju i Gradišci igraju se 12. maja.