Ludilo u Istanbulu zbog Crne Gore, šok u 98. minutu: Turci mislili da je sve gotovo, ali onda dobili hladan tuš!

Gol u posljednjim sekundama donio veliku radost!

fudbal kvalifikacije svjetsko prvenstvo turska cnra gora 2 2 Izvor: Profimedia

Pamtiće Crna Gora meč sa Turskom! Delovalo je na startu meča da će Crnogorci doživjeti debakl, a na kraju su šokirali protivnika i otišli kući sa bodom.

Poveli su Turci sa 2:0 poslije pola sata, ali je na kraju meča na semaforu "Vodafon parka" u Istanbulu pisali 2:2!

TURSKA - CRNA GORA 2:2 (2:1)
/Under 9, Jaziči 30; Marušić 40, Radunović 90+8/

Kada je poslije gola Čengiza Undera u 9. minutu dvadesetak minuta kasnije pogodio i Jusuf Jaziči djelovalo je ne samo da će Turska pobediti, već i da bi ovo mogao biti pravi brodolom Crne Gore.

Ali već u 40. minutu gosti su se vratili u meč kada je poslije odlične asistencije nekadašnjeg defanzivnog vezista Partizana Nebojše Kosovića pogodio Adam Marušić.

Ipak, Turci su bili nadomak bodova, sekunde su ih dijelile od pobjede, ali im jednostavno nije bilo suđeno. Pred sam sudijski zvižduk defanzivac Risto Radunović izjednačio je i donio bod Crnoj Gori.