Bejl se nameće Anćelotiju, Lingard vodi Engleza: Kejn pokrenuo ekipu, Makedoncima ni 2:0 niije bilo dovoljno

Autor Nemanja Stanojčić

Zanimljivi rezultati u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo

kvalifikacija za svjetsko prvenstvo rezultati het trik bejl Izvor: Profimedia

U toku su kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo u Kataru, a favoriti su uglavnom opravdali očekivanja.

Rezultati prvih mečeva današnjeg programa su bili manje-više očekivani.

Engleska se malo mučila, pa je dobila Andoru - 4:0 (1:0). Prvi gol dao je Džesi Lingard u 18. minutu, a igra se poboljšala tek u drugom dijelu kada je u igru ušao Hari Kejn. On je dao gol sa penala u 72, pa je Lingard opet pogodio i onda asistirao Saki za trijumf.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Geret Bejl se opasno nameće Karlu Anćelotiju i Realu. Na gostovanju Bjelorusiji je dao tri gola - 2:3 (2:1).

Domaći tim je vodio u poluvremenu, a imali su remi u rukama sve do trećeg minuta nadoknade kada je Bejl dao gol za pobjedu.

Selekcija Sjeverne Makedonije je sebi "pucala u noge" na gostovanju Islandu.

Vodili su sa 2:0 do 78. minuta, a onda su primili dva gola. Bjarnason je pogodio u 78. minutu, a onda je Andri Gudjonsen, sin legendarnog Eidura, postigao pogodak za remi u 84. minutu.

Makedonci su u martu napravili šok i dobili Njemačku, a da su savladali Islanđane poboljšali bi sebi šanse u borbi za plasman na Mundijal.