PRIMERA: Real dao sedam, mogao bar deset

Malaga platila ceh za remi "kraljeva" u La Korunji minulog vikenda. Kristijano Ronaldo u drugom poluvremenu stigao do het-trika.

PRIMERA: Real dao sedam, mogao bar deset Izvor: MONDO

Real Madrid ostvario je najubjedljiviju pobjedu pod vođstvom Žozea Murinja, savladavši u četvrtak uveče pretposljednju Malagu rezultatom 7:0.

Bila je to klasična egzibicija Reala, koji je mogao da postigne i dvocifren broj pogodaka, posebno kada je Malaga u 68. minutu ostala bez isključenog defanzivca Manola Gaspara.

U strelce se poslije 460 minuta upisao Kristijano Ronaldo, a kada je počeo da daje golove nije stao do 78. minuta, kada je zatražio izmjenu zbog lakše(?) povrede.

Neposredno prije toga postavio je konačan rezultat.

Barselona vodi sa 71 bodom, Real ima 64, Valensija 51, dok je Viljareal četvrti sa 50.

"Kraljevi" na stadionu Santjago Bernabeu imaju svih 13 pobjeda, ali su na gostujućim terenima osvojili 12 bodova manje od Barse.