BiH (pol): Borac drži "nulu", pocrvenio Odović

Poslije 45. minuta u Vrapčićima, Velež i Borac igraju bez golova 0:0 u 18. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine. Isključen trener Veleža.

BiH (pol): Borac drži "nulu", pocrvenio Odović Izvor: MONDO

Igralo se muški u subotu popodne, čvrsto na sredini terena, bez izrazitih prilika na obje strane iako su nešto bolji bili domaći igrači, dok su gosti iz Banjaluke vrebali priliku da iz kontre naprave nešto više.

U 18. minutu, Velež je uspio da postigne gol preko Damira Rovčanina, ali ga je glavni sudija Tomislav Čuić poništio zbog igranja rukom napadača Mostaraca.

Ipak, prvo poluvrijeme obilježio je trener "rođenih" Milomir Odović, koji je u 28. minutu zaradio crveni karton zbog prigovora sudiji iz Tomislavgrada.

Imali su i Banjalučani stopostonu šansu u finišu prvog dijela, tačnije Dražen Međedović, ali je njegov šut glavom iz 38. minuta završio tik iznad prečke gola Veleža.

VELEŽ:
Hadžiđulbić, Ivetić, Velagić, Kazazić, Rovčanin, Kodro, Demić, Stokić, Gančev, Zolj, Okić. Trener: Milomir Odović.

BORAC:
Avdukić, Benović, Petrić, Ćorić, Međedović, Grahovac, Raspudić, Mikić, Veljović, Maletić, Krunić. Trener: Vlado Jagodić.

Ostala prva poluvremena obilježila je hronična neefikasnost pošto je na još četiri utakmice viđen samo jedan gol i to u susretu između Leotara i Zvijezde.

Strijelac za Trebinjce bio je Duško Vranešević, koji je odlično reagovao na centaršut Darka Dreča u 28. minutu.