PRIMERA: Prvi poraz Đukića

Bivši selektor Srbije i trener Partizana Miroslav Đukić doživio je prvi neuspjeh na klupi Herkulesa. Njegov tim poražen je na gostovanju u Valensi...

PRIMERA: Prvi poraz Đukića Izvor: MONDO

Bivši selektor Srbije i trener Partizana Miroslav Đukić doživio je prvi neuspjeh na klupi Herkulesa. Njegov tim poražen je na gostovanju u Valensiji, gdje je Levante slavio sa 2:1.

Đukić je od dolaska u Herkules na tri utakmice osvojio četiri boda i trenutno je na pretposljednjem mjestu, ali sa i dalje realnim šansama da može da izbori opstanak u Primeri. Herkules ima tri boda manje od Malege koja je prva iznad opasne zone.

Suarez i Huanlu obezbijedili su Levanteu prednost od 2:0, a utješni gol za goste postigao je David Trezege u 82. minutu. Levante sa nova tri boda ostaje u igri za Ligu Evrope.

Atletik Bilbao savladao je Osasunu kao gost 2:1, a odlučujući gol postigao je Iker Munian u 90. minutu. Deportivo je za samo četiri minuta završio cijelu priču protiv Rasinga - 2:0. Strijelci su bili Tunišanin Lasad i Cisko (u 45. i 49. minutu). Pobjedu u 32. kolu zabilježio je i Real Sosijedad protiv Sportinga - 2:1.