Tuzla siti bolji od ukrajinskog Metalista: Minimalac protiv tima iz Harkova

Fudbaleri Tuzle sitija savladali su ukrajinski Metalist iz Harkova u drugoj pripremnoj utakmici u Antaliji.

Tuzla siti pobijedio Metalist iz Harkova Izvor: MONDO/Sport1/Sanel Konjhodžić

Poslije trijumfa nad kazahstanskim Ordabasijem (4:1), izabranici Milenka Bošnjakovića su stigli do pobjede nad Metalistom u samom finišu meča u Antaliji.

Rezevista Eldin Hasanbegović je u 88. minutu je bio najviši u skoku i pogodio ukrajinsku mrežu - 1:0.

Tuzlaci su tokom svih 90 minuta bili mnogo bolji rival od Ukrajinaca, kreirali su dosta šansi, posebno u drugom poluvremenu, ali samo jedna lopta je završila iza leđa golmana tima iz Harkova.

TUZLA SITI: Fejzić - Ćorić, Šukilović, Čeliković, Mehidić - Karjašević, Diaby - Nukić, Pantelić, Kuzmanović - Hadžić. Igrali su još: Barcola, Burić, Karić, Mešinović, Mujarić, Nargalić i Mehmedović.