Nova blamaža Partizana u Superligi - pred praznim tribinama u Humskoj! Crno-bijeli blijedi, kiksnuli su i pred derbi!

Fudbaleri iz Kragujevca odnijeli bod iz Beograda.

partizan radnički kragujevac 1 1  Izvor: MN PRESS

Fudbaleri Partizana nastavili su sa lošim rezultatima pred vječiti derbi - nakon bolne eliminacije iz Evrope od Šerifa, crno-bijele su pred praznim tribinama u Humskoj namučili i fudbaleri Radničkog 1923 iz Kragujevca. Posljednji meč 23. kola Superlige završen je bez pobjednika - 1:1!

Imao je Partizan prednost još od 12. minuta susreta kada je Kvinsi Menig postigao gol nakon asistencije debitanta Andresa Kolorada i velike greške odbrambenih igrača Radničkog, ali nije to bilo dovoljno. U ostatku susreta crno-bijeli su se previše mučili, preteško stvarali šanse i igrali prilično nepovezano, kao da se još nisu oporavili od Šerifa.

Za to je kazna stigla u samom finišu utakmice. Mladi fudbaler Čukaričkog na pozajmici u Kragujevcu namjestio je loptu i sa dvadesetak metara uputio udarac ka golu. Aleksandar Popović bio je nemoćan, a Milutin Vidosavljević strijelac gola koji je na kraju bio boda vrijedan. Ni u posljednjih desetak minuta, nakon primljenog gola, Partizan nije uspio da bude mnogo opasniji po rivala.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!