Ovakvog Mesija nikad niste vidjeli! Pratio protivnika do svlačionice i dobacivao, jedva ga smirili (VIDEO)

Lionel Mesi je vrlo ozbiljno shvatio odlazak u SAD gdje ne trpi da ga bilo ko tuče po nogama.

Lionel Mesi bijesan na utakmici u SAD Izvor: Twitter/mrkmcclr/Screenshot

Inter iz Majamija nije mogao nikoga da pobijedi mjesec dana (tri poraza i tri remija), a onda je Lionel Mesi obukao dres ovog mladog američkog tima. Odmah je imao ogroman uticaj na njihovu igru pošto je Inter došao do tri uzastopne pobjede, a u posljednjoj protiv Orlando sitija (3:1) opet je upisao dva gola. Ništa čudno kada je Mesi u pitanju, ali ono što jeste čudno koliko mu se po dolasku u SAD "skratio fitilj".

Uprkos sjajnoj utakmici, Mesi je bio veoma nervozan i još od 21. minuta je imao žuti karton, da bi sve kulminiralo pred kraj prvog poluvremena. U jednom duelu je odgurnuo Sezara Arauha iz Urugvaja, pa je odmah poslije toga došlo do još jednog guranja njih dvojice, na šta Mesi na kraju nije htio da ćuti.

Dok je izlazio sa terena i odlazio na pauzu u poluvremenu utakmice, Mesi je ušao u raspravu sa Arauhom, a onda je učinio nešto što je potpuno netipično za njega. Pratio je Urugvajca do aut-linije i sačekao ga na ulazu u svlačionice gdje je došlo do gužve. Sve vrijeme je Mesi nešto dobacivao Arauhu, ali srećom ostali igrači su bili prisebniji od njih i spriječili su veći sukob, dok Argentinac može da bude srećan što nije dobio drugi žuti.

Interesantno, ovakve "znake života" Mesi nije pokazivao dok je igrao za Pari Sen Žermen, pa je utisak da se čak više trudi od kada je obukao dres malog kluba iz Majamija.