Rad i AEK baš prijateljski

Fudbaleri beogradskog Rada i atinskog AEK odigrali su u subotu neriješeno 1:1 u prijateljskoj utakmici u austrijskom Bad Radgersburgu.

Rad i AEK baš prijateljski Izvor: MONDO

Beograđani su poveli u 21. minutu pogotkom Nikole Stojiljkovića, a konačan rezultat postavio je Stiv Belek u 33. minutu.

Ekipa Rada će sljedeću pripremnu utakmicu odigrati 1. avgusta protiv slovenačkog tima Beltinci, a dan kasnije "građevinari" se vraćaju u Beograd. Inače, ekipa Slavka Petrovića nalazi se na dodatnim priprema pred start sezone 13. avgusta.

Fudbaleri Rada u međuvremenu su odigrali četiri evropska meča, u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope eliminisali su Tre Pene iz San Marina, ali su potom u drugom zaustavljeni od strane Olimpijakosa iz Volosa.