Vošine glavobolje pred start prvenstva

Vojvodina odigrala neriješeno sa srpskoligašem iz Pećinaca! Mnogo nesigurnosti u odbrani.

Vošine glavobolje pred start prvenstva Izvor: MONDO

Nešto više od 10 dana ostalo je do početka novog fudbalskog prvenstva Srbije, a stručni štab Vojvodine mora pod hitno nešto da promijeni u glavama igrača ako misli da ekipa nešto uradi u predstojećoj sezoni.

Šokantno i blamantno ispadanje iz evropskog takmičenja od lihtenštajnog Vaduca ostavio je dubok trag na psihu igrača.

Pet dana poslije blamaže u meču sa Vaudcom (1:3), prvi tim Vojvodine igrao je prijateljski meč sa podgoričkom Budućnosti i bilo je 2:2.

Ništa bolje Vojvodina nije prošla ni danas u prijateljskom odmjeravanju snaga sa srpskoligašem Donjim Sremom iz Pećinaca. Meč je završen 1:1!

Vojvodina je igrala u najjačem sastavu:

Supić, Vulićević, Branković, Mojsov, Trajković (Bilbija), Ađuru, Medojević (Mitošević), Čović, Stevanović (Smiljanić), Jao (Pavlović), Ilić.

I opet ćorak!

Vojvodina jeste bila dominatnija u prvom poluvremenu (očekivano), bila je u vođstvu (Brana Ilić pogodio u 23. minutu), ali stručni štab novosadske ekipe mora da bude zabrinut poslije ovakvog rezultata.

Donji Srem nije stvorio nijednu šansu za gol u prvom poluvremenu, ali ponovo je bilo nesigurnosti u odbrani Vojvodine, pogotovo poslije prekida.

U drugih 45 minuta inicijativa domaćina i potpuna kontrola utakmice. Otud i izjednačenje u 69. minutu (strijelac Miša Petković).

Vojvodina je za cijelo drugo poluvrijeme napravila jednu šansu (Stevanović), a superligaš je čak mogao da izgubi, jer je ekipa Donjeg Srema do kraja meča pogodila i stativu!