Faul za zatvor by Endi Kerol!

Kontroverzni napadač Liverpula, koji je imao problema sa zakonom dok je bio u Njukaslu, napravio je jeziv faul na meču protiv Valensije.

Faul za zatvor by Endi Kerol! Izvor: MONDO

Endi Kerol je odličan napadač, ali ima nezgodnu narav.

Liverpul je odigrao prijateljski meč protiv Valensije i pobijedio 2:0. Iako je Kerol postigao gol, jedan njegov drugi potez zasjenio je sve ono dobro što je Liverpul uradio na uvertiri pred početak Premijer lige.

Dao je gol u 7. minutu i doveo Liverpul u vođstvo, ali zato je dvadesetak minuta kasnije napravio faul za zatvor!

Bez ikakve potrebe Kerol je divljački startovao na defanzivcu Valensije, Francuzu Ramiju. To je bio plod njegove frustracije što je nekoliko sekundi prije toga promašio dobru šansu, ali, svejedno, za ovo što je uradio nema opravdanja.

Dobio je samo žuti karton. Da je bilo u pitanja neka takmičarska utakmica vjerovatno bi bio poslat na hlađenje glave u svlačionicu.