Vukićević razdrmao “lale”

Vojvodina je odigrala prijateljsku utakmicu sa gostima iz Gane, ekipom Asante Kotoko, i pobijedila 3:1 (1:0).

Vukićević razdrmao “lale” Izvor: MONDO

To je bio prvi meč na kome je „lale“ predvodio novi trener Dejan Vukićević.

Šok terapija je urodila plodom i Novosađani su igrali znatno bolje nego protiv Vaduca i na prvenstvenoj premijeri protiv kragujevačkog Radničkog. Valjda u namjeri da se nametnu novom šefu stuke, čak i standardni prvotimci koji su mahom igrali u drugom poluvremenu, bili su izuzetno angažovani.

Golove za domaćina na stadionu „Vujadin Boškov“ postigli su Bilbija u 8. minutu, Ilić u 52. i Mojsov u 65, a za goste, koje sa klupe predvodi srpski stručnjak Bogdan Korak, Ahmed Ture u 53.

Vojvodina je igrala u sastavu: Janošević (Supić), M.Novaković (Čović), Branković (Pavlović), Mitošević (Medojević), S. Novaković (Merebašvili), Karan (Trajković), Kovačević (Mojsov), Smiljanić (Stevanović), Bilbija (Ilić), Jao (Abubakar), Bojović (Vulićević).