Sloga upisala ubjedljivu pobjedu: Het-trik Vidića za sedmi trijumf Dobojlija

Autor Haris Krhalić

Izabranici Vlade Jagodića savladali su Igman iz Konjica rezultatom 4:1.

FK Sloga Doboj Izvor: MONDO/Sport i mladi/Rade Šešlak

Nakon što su u prošlom kolu doživjeli poraz od Željezničara, fudbaleri Sloge vratili su se na pobjednički kolosijek. U utakmici igranoj u Modriči, Dobojlije su upisale ubjedljivu pobjedu nad ekipom Igmana iz Konjica rezultatom 4:1

Bila je ovo sedma pobjeda u Premijer ligi BiH za izabranike Vlade Jagodića koji trenutno zauzimaju petu poziciju na tabeli.

Prvo ime današnjeg susreta bio je Dejan Vidić koji je danas bio trostruki strijelac.

Dobojlije su u vođstvo došli u 18. minutu golom pomenutog Vidića, a ispostaviće se da je to bio konačan rezultat prvog dijela utakmica. Na otvaranju drugog dijela Vidić još jednom pogađa mrežu gostiju, da bi isti igrač sve dileme o pobjedniku riješio u 55. minutu.

U 76. minutu Bojo smanjuje na 3:1, ali samo dva minuta kasnije Toni Jović postiže pogodak za konačnih 4:1.

Slogu sada očekuje kratka pauza od obaveza u domaćem prvenstvu zbog reprezentativne pauze, nakon koje će ugostiti fenjeraša, ekipu Zvijezde 09. S druge strane, izabranici Edisa Mulalića će u narednom kolu dočekati banjalučki Borac.