KUP SRPSKE: Borac četvorka!

Banjalučki Borac bez problema je izborio četvrtfinale Kupa Republike Srpske i napravio novi korak ka odbrani trofeja.

KUP SRPSKE: Borac četvorka! Izvor: MONDO

Izabranici Velimira Stojnića gostovali su u Istočnoj Ilidži, gdje su sa ubjedljivih 0:4 savladali domaći Famos.

Nemanja Vidaković, Nemanja Damjanović, Duško Sakan i Nebojša Runić bili su strijelci za crveno-plave, koji su meč osmine finala završili sa desetoricom zbog crvenog kartona Stefana Dujakovića.

On je 74. minutu zaradio direktno isključenje zbog udaranja protivnika bez lopte.

FAMOS - BORAC 0:4 (0:2)
/Vidaković 30, Damjanović 37, Sakan u 60, Runić 88/

SRC "Famos - Vojkovići" u Istočnoj Ilidži, gledalaca: 300, sudija: Vladimir Bjelica (Istočno Sarajevo), žuti kartoni: Šehovac, Lalović (Famos), Stojnić, Marčetić, Runić (Borac), crveni karton: Stefan Dujaković (Borac) u 74. minutu.

FAMOS: Maslovarić, Lalović (od 70. minuta Veselinović ), Koprivica (od 76. minuta Damjanović), M. Papaz, Ćeha, Ristić, Topalović, Blažić (od 63. minuta Knežević), Šehovac, Simović, Samardžija. Trener: Vladimir Drinjak.

BORAC: Marčetić, Benović, Marković, Kovačević, Runić, Si. Dujaković (od 67. minuta St. Dujaković), Maksimović (od 46. minuta Stajić), Vidaković, Sakan, Damjanović, Stojnić (od 57. minuta Stakić). Trener: Velimir Stojnić.