Sulejmani u neizvjesnosti - završio sezonu?

Srpski reprezentativac povrijedio meniskus, ali nije poznato koliko će trajati oporavak.

Sulejmani u neizvjesnosti - završio sezonu? Izvor: MONDO

Neizvjesnost "ubija" Miralema Sulejmanija. Srpski reprezentativac iz Ajaksa je povrijeđen, ali još nije poznato koliko će odsustvovati sa terena.

Sulejmani je povrijedio meniskus i očekuje ga artroskopija koljena. Međutim, holandski ljekari još ne mogu da preciziraju koliko će trajati oporavak. Kažu da bi 23-godišnji napadač mogao da se vrati u pogon već poslije dvije nedjelje, ali postoji bojazan da je završio sezonu.

Sve će biti jasno tek kada mu "uđu" u koljeno.

Sulejmani se povrijedio u nedjelju na prvenstvenoj utakmici sa Rodom. Teren je napustio u 31. minutu. "Kopljanici" su na poluvremenu gubili 0:1, a na kraju ostvarili ubjedljivu pobjedu - 4:1.

Nalaze se na četvrtom mjestu na tabeli sa 46 bodova poslije 24 kola, iza AZ Alkmara sa 49, Tventea i PSV-a sa po 48, s tim da ekipa iz Enšedea ima meč manje. Ajaksu "za vrat dišu" Herenven (45) i Fejenord (44).