PREMIJER BiH: Slavija se ne predaje

Fudbaleri Slavije pobijedili GOŠK u gostima 2:1 u meču 16. kola Premijer lige BiH.

PREMIJER BiH: Slavija se ne predaje Izvor: MONDO

Iz Slavije su pred start drugog dijela Premijer lige BiH poručili kako će se boriti za premijerligaški status dok ima nade. Odmah na startu drugog dijela šampionata nada je "podgrijana".

Slavija je slavila u gostima kod GOŠK-a u Gabeli 2:1 i osvojila 10. bod, te prišla Kozari, Leotaru i Travniku na tri boda minusa. Domaćin je golom Džafića dobio prvo poluvrijeme, a onda je Slavija za samo pet minuta napravila preokret preko Žarka Karamatića, koji je golove postigao u 47. i 51. minutu.

Sarajevo je slavilo kod Slobode u Tuzli 1:0 golom Torlaka. Dok je Zrinjski bio siguran protiv Travnika 2:0. Golove za Zrinjski postigli su Popović u 50. i Žuržinov u 75. minutu.