Argentina - Brazil 4:3, Mesi 3! (VIDEO)

Lionel Mesi postigao tri gola u pobjedi Argentine nad Brazilom u prijateljskoj utakmici u Nju Džersiju.

Argentina - Brazil 4:3, Mesi 3! (VIDEO) Izvor: MONDO

Spektakl u Nju Džersiju!

Veliki fudbalski rivali Argentina i Brazil odigrali utakmicu sa sedam golova. Pobijedili su "gaučosi" 4:3 (2:1), a tri gola dao je Lionel Mesi.

Luda utakmica! Kako drugačije opisati ono što se dešavalo pred 80.000 gledalaca na stadionu u Nju Džersiju!?

Prvo poluvrijeme bila je zabava, drugo poluvrijeme bilo je nevjerovatno.

Poveo je Brazil (olimpijska reprezentacija) u 20. minutu preko Romula u 23. minutu, da bi Mesi sa dva gola u dva minuta (32. i 34. minutu) preokrenuo na 2:1 za Argentinu. U nastavku utakmice Brazil je postigao dva gola i preokrenuo. Najprije je Oskar u 56. minutu izjednačio, a potom je Hulk u 72. minutu doveo Brazil u vođstvo.

Samo tri minuta trajala je prednost Brazila. Za novo izjednačenje pobrinuo se Federiko Fernadez, a za pobjedu...naravno, Mesi.

POGLEDAJTE SVE GOLOVE

Poslije 90 minuta zaista magičnog fudbala, sve se završilo ružno. Popustili su živci Marselu i Ezekijelu Laveciju, pa su obojica isključeni.