Koliko je dobra atmosfera u timu Partizana svjedoči i trenutak kada su saigrači, koji nisu putovali u Grac, ugledali Sašu Markovića.
Dok je Partizan igrao u Gracu, igrači koji su ostali na Pohorju imali su popodnevni trening.
Kada su se sa obližnjeg terena vratili u hotel, odmah su počeli da se raspituju za rezultat. Brzo su saznali da su saigrači zabilježili petu pobjedu u kontrolnim utakmicama, da je briljirao Saša Ilić, da su Stefan Babović i Mohamed Zabija postigli fenomenalne golove, da je Saša Marković odigrao veoma dobro i da je opet bio strelac.
Izvještaje sa meča mogli su da pročitaju, ali ne i da vide pogotke.
U međuvremenu je stigao autobus sa fudbalerima iz Graca. Među prvima se u bašti hotela "Arena", gdje je sjedila većina koja nije putovala u Austriju, pojavio Saša Marković, strelac izjednačujućeg gola na UPC Areni.
Saigrači su kao po komandi poskakali da mu čestitaju, a dobio je i aplauz i ovacije. Marković se sa velikim osmijehom priključio društvu.
Vezni igrač Partizana svaku šansu koristi. Zalaganjem i dobrim partijama na pripremnim utakmicama ozbiljno se nameće treneru Vladimiru Vermezoviću.
(Izvještač MONDA sa Pohorja - Vladimir Sukdolak, foto Partizan.rs)