• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Mesijev sin - tako mali, a već navijač

Sin Lionela Mesija, Tijago, već je postao član kluba navijača Njuels Old Bojs, u kojem je njegov tata napravio prve fudbalske korake.

Tijago Mesi, nasljednik slavnog oca Lea Mesija, postao je najmlađi član kluba navijača argentinskog kluba Njuels Old Bojs, jer je sa tačno šest dana dobio člansku kartu.

As Barselone rekao je da je ideja potekla od njegovog oca Horhea, Tiagovog dede, takođe velikog navijača Njuelsa.

Njuels je klub iz Rozarija, grada koji se nalazi 300 kilometara sjeverozapadno od Buenos Airesa. Mesi je trenirao u mlađim kategorijama Njuelsa od 1995. do 2000, a kada je napunio 13 godina preselio se u Barselonu.

Tijago je odabrao pobjednički klub, jer Njuels ove sezone vodi na tabeli prvenstva Argentine sa bodom više od Veleza.

(Tanjug, foto: Youtube Screen shot)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC