PRIPREME: Remi Zrinjskog i Dinama

Mostarski Zrinjski odigrao je neriješeno sa Dinamom iz Zagreba (1:1) u prijateljskoj utakmici na stadionu Pod Bijelim brijegom.

PRIPREME: Remi Zrinjskog i Dinama Izvor: MONDO

Pred oko šest i po hiljada gledalaca, među kojima je bilo i stotinjak pripadnika "Bed blu bojsa", Zrinjski je u četvrtak poveo već u 12. minutu kada je poslije centaršuta iz kornera mrežu "modrih" pogodio Marin Aničić.

Interesantno, kapiten "plemića" se ovih dana spominjao kao nova akvizicija Dinama, a ovim golom je dodatno skrenuo pažnju na sebe.

Prije odlaska na odmor u 43. minutu, Zagrepčani su izjednačili iz preslikane situacije kod gola Zrinjskog. Nakon kornera strijelac je bio Ivan Krstanović.

U drugom poluvremenu gosti iz Zagreba su imali inicijativu, ali je mladi golman Zrinjskog Nikola Vasilj, koji je dobio priliku u nastavku, zaustavio sve udarce "modrih".

Dinamo će u subotu igrati u Širokom Brijegu, a Zrinjski će u sljedećoj provjeri u nedjelju igrati protiv drugog hrvatskog velikana - splitskog Hajduka.

Zrinjski: Hadžić, Lisica, Radeljić, Brlenić, Marjanović, Pehar, Šćepanović, Miličević, Arežina, Žuržinov i Aničić.

Još su igrali: Vasilj, Sesar, Marković, Graovac, Crnov, Gligorov, Čilić, Muminović, Poredski, Barišić i Martinović.

Dinamo: Kelava, Ibanjez, Šimunić, Šimunović, Ademi, Samir, Vrsaljko, Pamić, Bećiraj, Brozović i Krstanović

Još su igrali: Mitrović, Zelenika, Leko, Tomečak, Čalušić, Jedvaj, Husejinović, Kolar i Pivarić.

(MONDO, foto: Bljesak.info)