PRIPREME: Jagodina bolja od Partizana

"Ćurani" igrali neriješeno protiv Pohang Stilersa, ekipe koja je prije sedam dana pobijedila Partizan 3:1.

PRIPREME: Jagodina bolja od Partizana Izvor: MONDO

Šampion Srbije nije mogao ni do "boda" protiv Pohang Stilersa (1:3) na pripremama u Antaliji, ali zato jesu Jagodinci!

"Ćurani" su drugom kontrolnom meču remizirali sa ekipom iz Južne Koreje - 0:0.

Bilo je prilika na obje strane, ali su mreže mirovale...

Najpovoljnije "šanse" za srpskog superligaša u prvih 45 minuta propustili su kapiten Miloš Stojanović i njegov imenjak Lepović.

Stojanović je već u prvih desetak minuta utakmice mogao da se upiše. Lopta je poslije njegovog šut od bloka je završila u korneru. Odmah nakon udarca iz ugla priliku je imao Lepović, koji je natrčao na loptu, ali je pogodio stativu.

U nastavku meča Jagodina je bila opasnija. Imala je tri vrlo dobre situacije ispred gola Korejanaca, ali nijednom nije uspjela da savlada protivničkog golmana.

U 83. minutu šut je sa dvadesetak metara oprobao Kostić. Zatim je pokušao i Petričević, pa Đenić. Golman Pohanga je u dva navrata odlično reagovao.

Trener Jagodine Simo Krunić utakmicu je odigrao sa dvije postave i svakoj je dao po poluvrijeme. Pružio je priliku svim igračima.

JAGODINA: Bondžulić, Tomić, Živanović, Dukić, Projić, Stojkov, Gogić, Lepović, Đurić, Cvetković, Stojanović.

igrali su još: Ilić, Filipović. Nikodijević, Mihajlović, Kostić, Đenić, Petričević, Bosman, Stanojević, Damjanović, Stojanović S, Milinković.

KOVAČEVIĆU RASKID UGOVORA

Nikola Kovačević vraćen je sa pripremama u Antaliji u Srbiju. Mladi napadač moraće da potraži novi klub, jer je sa jagodinskim superligašem dobio sporazumni raskid ugovora.

(MONDO, foto: FK Jagodina)