PRIPREME: OFK bolji od Dinama, po navici

"Romantičari" u prvom kontrolnom meču u Antaliji bolji od "bratskog" kluba iz Moskve - 3:2. Trivunović pogodio dvaput, a Jovanović jednom.

PRIPREME: OFK bolji od Dinama, po navici Izvor: MONDO

Trener OFK Beograda Zoran Milinković ima razlog za zadovoljstvo poslije prve provjere svog tima u Turskoj.

Romantičari su i treći put u posljednjih nekoliko godina pobijedili Dinamo iz Moskve.

Beograđane je u vođstvo doveo Veseljko Trivunović u 35. minutu, pogotkom sa bijele tačke poslije igranja rukom defanzivaca rivala u kaznenom prostoru.

Dinamo je uspio da izjednači u 65. minutu. Vladan Adžić pregrubo je prema mišljenju sudije startovao na rivala, a siguran strijelac bio je Vladimir Granat.

Međutim, "romantičari" su već u sljedećoj akciji opet poveli. Nemanja Nikolić dobro je centrirao, a Ivica Jovanović glavom doveo svoj tim u vođstvo. Osam minuta potom Veseljko Trivunović još jednom je pogodio iz "slobodnjaka" sa 30 metara i efektno savladao golmana.

Meč je bio odlučen.

Rusi su potom opet postigli gol, kojim su samo ublažili poraz. Strijelac je bio Kevin Kuranji u 85. minutu. Iskoristio je situaciju "jedan na jedan" sa golmanom Lukačem.

Pogledajte cijelu utakmicu...

OFK Beograd: 1. Lukač, 17. Pavlović, 6. Vasiljević, 5. Adžić, 31. Punoševac, 20. Nikolić, 10. Pavlovski, 8. Trivunović, 11. Čavrić, 18. Grbić i 16. Jovanović

Igrali su još: Čupić, Zdjelar, Rustemović, Gašić, Gajić, Mijić, Paločević i Tufegdžić

Dinamo: 1. Šunin 25. Kolodin 6. Fernandez 33. Rikov 13. Granat 90. Solovjev 16. Noboa 14. Jusupov 10. Semšov 11. Ignjatovič MR 9. Kokorin

Igrali su još: Frolov, Lomić, Kuranji, Davidov, Morozov, Panikov, Saramutin, Sapeta

(MONDO, foto: MN Press)