FUTSAL: "Zmajevi" bolji od Crne Gore

Futsal reprezentacija Bosne i Hercegovine savladala je Crnu Goru rezultatom 3:1 (2:0) u u „Gradskoj sportskoj dvorani“ u Čitluku.

FUTSAL: "Zmajevi" bolji od Crne Gore Izvor: MONDO

"Zmajevi" su poveli već u 3. minutu susreta golom Nermina Kahvedžića. Na 2:0 povisio je Dražen Novoselac u 18. minutu, dok je treći pogodak djelo Kristijana Pantića u 31. minutu. Jedini pogodak za Crnu Goru postigao je Zoran Barović u 40. minuti utakmice.

"Zadovoljan sam prikazanom igrom i pobjedom iako rezultat u ovom susretu nije bio imperativ. Svi igrači su dobili priliku u ovom meču i odigrali sasvim korektno. U drugom poluvremenu odbrana možda nije bila na nivou kao u prvom jer smo rano ušli u problem sa prekršajima, pa smo morali biti malo oprezniji", rekao je selektor BiH Boro Matan.

Dvorana: „Gradska sportska dvorana“, Čitluk
Sudije: Goran Paradžik i Darko Obradović
Strijelci: Nermin Kahvedžić (3'), Dražen Novoselac (18'), Kristijan Pantić (31'); Zoran Barović (40')

Bosna i Hercegovina: Bahrudin Omerbegović, Marin Šunjić, Ivan Matan, Nijaz Mulahmetović, Anel Radmilović, Kristijan Pantić, Dražen Novoselac, Tomislav Bevanda, Milenko Devušić, Marijo Aladžić, Nermin Kahvedžić, Stanislav Galić, Nemanja Mičeta.

Crna Gora: Dragoljub Despotović, Darko Ćalasan, Zoran Barović, Nikola Perović, Milivoje Dondić, Bojan Bajović, Igor Jovanović, Vladimir Vukčević, Ilija Mugoša, Ranko Novović, Miloš Bošković, Darko Zeković, Srđan Junčaj.

(MONDO, foto: FS BiH)