PL BiH: Leotar vodi na Pecari, Radnik gubi

Trebinjski tim na poluvremenu vodi u Širokom Brijegu (0:1), kao i GOŠK u Bijeljini (0:1).

PL BiH: Leotar vodi na Pecari, Radnik gubi Izvor: MONDO

Neočekivani rezultati prvih 45 minuta na utakmicama 25. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, koje se igraju u subotu popodne.

GOŠK iz Gabele vodi protiv Radnika u Bijeljini nakon što je mrežu domaćina pogodio Ivan Perić u 19. minutu.

Almir Bekić je povukao kontru Gabeljana i šutirao, golman Bijeljinaca Mladen Lučić odbrani njegov šut, ali je odbijanac pospremio Perić za 0:1.

Domaćin je potom preuzeo inicijativu, ali do isteka 45. minuta nije uspio da izjednači iako je stvorio nekoliko pristojnih šansi, ali ne iz kategorije stopostotnih.

I u drugom meču u Širokom Brijegu prednost imaju gosti. Leotar je do vođstva stigao u devetom minutu pogotkom Miloša Stojčeva.

Tim Slavena Muse je potom dodao gas, tražeći način da anulira prednost do odlaska na odmor, ali nije uspio da ga pronađe niti da opasnije zaprijeti trebinjskom golu.

OLIMPIK NE ODUSTAJE OD EVROPE

Sarajevski "vukovi" osvojili tri boda protiv Zvijezde u Gradačcu (0:2) u prvom meču 25. kola Premijer lige BiH i preskočili Borac na trećem mjestu.

Gosti su do prednosti stigli u sedmom minutu pogotkom Islamagića, da bi već u finišu prvog dijela prelomili utakmicu. Strijelac u 39. minutu bio je Karić.

Sa ovom pobjedom, Olimpik je preskočio Borac na trećoj poziciju s bodom više ispred Banjalučana, koji u nedjelju u derbiju kola dočekuju Sarajevo.

ZVIJEZDA: Mirković, Bogdanović, Ponjević, Mus, Adam, Savić, Stančeski, Sušić, Diatta, Ordagić, Džafić.

OLIMPIK: Hamzić, Markić, Islamagić, Rizvanović, Ivetić, Vidović, Muharemović, Durak, Duljević, Vila, Karić.