Auuuu... kakva golčina Rikelmea

Bivši reprezentativac Argentine "bombom" iz velike daljine doveo Boku u prednost na meču protiv Korintijansa

Auuuu... kakva golčina Rikelmea  Izvor: MONDO

Huan Roman Rikelme odavno je "bog" Boke juniors. Iako se nalazi u zrelim igračkim godinama i dalje "praši" zelenim terenima.

Argentinac je na meču protiv Korintijansa u osmini finala Kupa Libertadores postigao gol u 25. minutu i doveo svoj tim do vođstva. I to je nije bio običan pogodak - napravio je majstoriju o kojoj će navijači Boke dugo pričati.

Bivši as Barselone, koji je u muzeju Boke već odavno dobio svoju statuu, ispostavilo se da je tim pogotkom donio pobjedu svom timu.

Naime, Korintijans je izjednačio u 51. minutu preko Paulinja, ali je Boka prošla u četvrtfinale Kopa Libertadores zahvaljujući minimalnoj pobjedi u prvom meču (1:0).

(MONDO, foto: Youtube screenshot)