Fofana već "trese"!

Vladimir Stojković vratio se na gol Partizana, čiji je kombinovani tim pobijedio Srem u Jakovu rezultatom 7:0!

Fofana već "trese"! Izvor: MONDO

Srem Jakovo - Partizan 0:7 (0:4) u rutinskoj provjeri za one igrače srpskog šampiona koji 24 časa ranije, u utorak uveče, nisu igrali i bili eliminisani iz kvalifikacija za Ligu šampiona od Ludogoreca.

Ipak, važnije od rezltata zvuči podatak da se na gol, poslije izgleda teške povrede koljena koju je doživio Milan Lukač, vratio do prije dva mjeseca standardni i u jednom trenutku "prodani" Vladimir Stojković.

Ne samo to, Ismael Beko Fofana pravo sa promocije u Humskoj krenuo je u Jakovo i "upisao" se golom u 80. minutu za konačnih 7:0.

Strelci za tim Vuka Rašovića bili su Nemanja Kojić (5, 30), Predrag Luka (13), Filip Malbašić (33), Saša Lukić (59), Dejan Babić sa bele tačke u 70. i novajlija Fofana u 80. minutu.

Utakmicu je pratilo 1.000 gledalaca, a za Partizan igrali su još Nikola Aksentijević, Vladimir Volkov, Vojislav Stanković, Saša Ivković, Darko Brašanac, Miloš Jojić, Nikola Petrović, Marko Živković, Nemanja Petrović, Predrag Ranđelović, Nemanja Milovanović, Željko Lilić i Dejan Georgijević.