U21: Prijateljskih 1:1 „zmajića“ i „đetića“

Mlade reprezentacije BiH i Crne Gore odigrale prijateljski meč u Mostaru bez pobjednika – 1:1.

U21: Prijateljskih 1:1 „zmajića“ i „đetića“ Izvor: MONDO

Mladi fudbaleri BiH prvi su opasnije priprijetili, i to u 13. Minutu kada je Mešanović bio u prilici da zatrese mrežu, ali je bio neprecizan.

Dve minute kasnije Bogdanović je isprobao šut, ali naš golman brani. Ipak pet minuta kasnije Crna gora došla je u vođstvo poslije solo akcije i završnice Vukčevića.

Mešanović je imao još jednu dobru priliku u 35. minutu ali Petković ponovo izlazi kao pobjednik u situaciji „jedna na jedan“.

Do kraja prvog dijela „zmajići“ su priprijetili rpeko Maletića i Mešanovića i Maletića, ali bezuspješno, da bi do izjednačenja stigli u 53. minutu kada je Maletić poslao glavom loptu u mrežu, poslije asistencije Zakarića.

Pokušavali su jedni i drugi u nastavku da stignu do gola, ali su mreže ostale netaknute do samog kraja i meč je završen bez pobjednika – 1:1.

Selekcija Vlade Jagodića nastavlja kvalifikacije za EP u Češkoj 5. septembra kada gostuje Mađarskoj, a četiri dana kasnije ugostiće selekciju Austrije.